Shtepi | Muzike | Cmimet Inter | Video | Lajmet | Korca-foto | Berberi | KorcaHumor | Sport Kontakto | Mbeshtetje |
 

 

Lexoni
         

"Percjellja"
Ky rrufjan korent e gjeti kohen te ike

         

Besojme ne ndryshimi. Besojme se Rama do ti jape fytyre tjeter kalbesires socialo-komuniste. Shpresojme. Qe Nano dhe skota e tij haxhiqamiliste e ndyre te mbetet vetem nje imazh i keq i se shkuares tashme. Deshirojme qe dhe komunisti i fundit ne pushtet 61 vjecari Berisha te dale se shpejti ne pension. Qe rinise dhe atij vendi te shumevuajtur neper kalvarin komunist dhe paskomunist ti buzeqeshe nuri.

Berisha shporru

Nano iku 

Reklama
www.korcari.com

 
 

Kontakto
webmaster

Nqse Europa e len Shqiperine jashte familjes qe gjeografikisht dhe historikisht i takon ajo ben gabimin e rradhes NDAJ SHQIPERISE DHE SHQIPTAREVE. Shqiptaret qe nen Kastriotin u bene kaloresit dhe mburoja e saj nga sulmi islamik ndjehen te diferencuar me pa te drejte. Europa eshte koncept e realitet egzistues gjeografik e jo keshtjella e percmimit dhe e djallezise hegjemoniste te kombeve te medha qe kurre nuk pushuan se injoruari dhe coptuari kombet e vogla. Neqoftese Europa vertet mbyll dyert per ballkanasit aq me keq per te. Ne jemi nje komb dhe nje popull qe kemi mbijetuar ne mijevjecare dhe perseri do te mbijetojme ME OSE PA Europen. Dhe mos harroni. Amerika eshte ajo qe ka qene gjithmone me afer Shqiperise se Athina, Roma apo Parisi. Ne zemrat e Shqiptareve, Amerika eshte simboli i lirise, drejtesise dhe begatise dhe jo Europa.
Gjithashtu Videot me te mira shqiptare         Ervin Bushati - Irini Qirjako         Ervin Bushati - Bujar Qamili         Jehona Sopi         Popullore         Valbona Mema         Gjoke Vata          Edona Llalloshi          Naser Berisha         Tingulli 3         Edi Rama         Rritmi i rruges         Mihrije Braha         Gili         Eliza Hoxha         Gera         Elita 5         Adelina Ismajli         Adelina Ismajli         Adelina Ismajli         Adelina Ismajli         Zanfina Ismajli         Abetare Hasani         25 gershetat      Gentiana Ismajli      Shtrengoj oj      Lule Bajra      Eliza Hoxha      Zanfina Ismajli - Gajdexhiu      Gentiana Ismajli - Pranoje      Adelina Ismajli      Adelina Ismajli      Bleona Qerreti      Bleona Qerreti      Bleona Qerreti      E dua nusen Korcare
     Mihallaq Andrea         Gena         Laxarela         Mimoza Paraveli    Humori shqiptar        Arixhiu          Demokracia         Demokrati         Pensionet          Kioska         Parlamentaret         Grimca         Te gjalle apo te vdekur?         Parlamenti         Revolveri         Biznesmeni         28 apo 29!!??         Postkomunizem         Grupi         Dulla         Gjumi i gjate         Grimce humori         Grupi Vlonjat      Besim Dina - Te dua      Qumili - american
Albanian CD - CD Shqiptare         Ermira Kola         Mihallaq Andrea         Irini Qirjako         Bleona Qereti         Kenge Patriotike         Mariza Ikonomi         Ciljeta - Tekila   
Korca taze - cikel fotosh te reja nga qyteti i Korces                                           
 

Cfare afron Korcaonline?

Ju mund ti shikoni vete keto filma e keto video te mrekullueshme edhe nese banoni ne Ameriken e larget. "Made in Albania" eshte TV qe afron Shqiperine ne cdo vater shqiptare. Qe te shikoni ate ju duhet ndihma jone. Mund te na kontaktoni ne nr e telefonit  518-729-4874 . Ju mirepresim.

Video kenge

  

Aurora-Grupi

   

  

Antre

   

  

Tonin Tershana

   

  

Cimica - cimica

   

  

Hera pare qe dashuroj

   

  

Lejla

   

  

Po te bej rixha

   

  

Rrugicat

   

  

S'jam per ty

   

  

Shukarije

   

  

Vajzat

   

  

Vec i imi

   

  

Tiranase

   

  

Me fal

   

 

Video - Humor

 

Se fundi

Editorial

 

onl ine     

 
[ Home ][ Music ][ Cheaper Rates ][ Old pages ][ Korcari ]

[ News ] [ KorcaPhoto ][ Sport ]

Korcaonline.com 2003 All Rights reserved - Web site by Anesti Adham